29 Січ 2021
2266

Чекаємо Ваших «січневих» показників!

Шановні побутові споживачі електричної енергії!

На порозі — кінець «стартового» місяця 2021 року. І святкові дати, і локдаунові обмеження та незручності всі ми пройшли сумлінно. Тепер традиційно просимо Вас так само сумлінно та своєчасно повідомити нам показники Ваших електролічильників — за січень. Пам’ятайте: стабільність функціонування енергосистеми України, а тим паче у зимовий період, великою мірою залежить і від Вас, від Вашої відповідальності у стосунках з енергорозподільчою компанією. 

Показники_01-02Нагадуємо Вам, що відповідно до постанови НКРЕКП № 716 від 20.03.2020 року, «зчитані та передані дані з лічильників протягом періоду, що починається за два календарні дні до кінця розрахункового місяця та закінчується на третій календарний день наступного розрахункового періоду (календарного місяця), вважаються даними на перше число календарного місяця». Отже, шановні побутові споживачі, чекаємо Ваших «січневих» показників лічильників у проміжку з 30 січня до 3 лютого включно.

Як завжди, Ви маєте можливість обрати найбільш зручний для Вас, безпечний спосіб  передачі показників із наведених нижче:

Не забувайте: у Ваших силах — допомогти з передаванням показників батькам чи літнім родичам та сусідам. 
Бережіть себе та свої родини!

Відділ зв’язків з громадськістю

 

 

Наверх