Сумнівна статистика, позбавлена жодної аналітики

Саме таке враження викликає новина, опублікована на ресурсі Незалежний громадський портал, з посиланням на інформацію з сайту Хмельницької обласної ради, про невиконання надходжень з ПДФО в обласний бюджет за 2019 рік.

Пропонуємо поглянути «глибше» та «ширше» на заявлений факт, що у АТ «Хмельницькобленерго» скоротилася чисельність працюючих на 103 особи і що це начебто викликало недоотримання 447 тис. грн. ПДФО.

Адже 2019 рік – це рік суттєвих змін та трансформацій в енергетичній галузі України. І саме з 01.01.2019 року усі обленерго були розділені на 2 організації: Постачальника та Оператора системи розподілу. В результаті такого розподілу частина персоналу АТ «Хмельницькобленерго» була звільнена та відповідно прийнята на роботу в ТОВ «Хмельницькенергозбут».

Зауважимо, що жодних скорочень у Товаристві не відбувалось. Окрім того, АТ «Хмельницькобленерго» не декларує, а підтверджує своїми діями готовність працевлаштовувати молодих фахівців, вузькокваліфікованих фахівців, до прикладу, — інженерів-енергетиків, інженерів-електриків, електромонтерів. Чи варто нагадувати ще раз і про суттєве підвищення заробітних плат протягом 2019 року, що відповідно і впливає на рівень сплати ПДФО.

АТ «Хмельницькобленерго» насправді орієнтується на всіх стейкхолдерів, серед яких особливе значення надається персоналу та суспільству.

Шкода, що сумнівна статистика інтернет-ресурсу, позбавлена аналітики, може ввести його читачів в оману.

Відділ зв’язків із громадськістю

Наверх