02 Вер 2021
347

Відкрите обговорення встановлення тарифів на послуги з розподілу із застосуванням стимулюючого регулювання з 01.11.2021р.

АТ «Хмельницькобленерго» на виконання постанови НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» із змінами і доповненнями повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) питання щодо необхідності встановлення цін (тарифів) на послуги з розподілу електричної енергії у 2021 році з 01.11.2021 р. 

Пропозиції та зауваження з питання, винесеного на відкрите обговорення, приймаються у термін з 3 вересня по 13 вересня 2021 року включно на адресу 29018, м. Хмельницький, вул. Храновського 11А; e-mail: ip@hoe.com.ua

Звертаємо увагу, що зауваження та пропозиції щодо питання встановлення тарифів на розподіл електричної енергії повинні бути надані у зазначений вище термін та супроводжуватись обґрунтуванням та контактними даними для здійснення зворотного зв’язку.

Анонімні зауваження та пропозиції, а також зауваження та пропозиції, що були надані після визначеного у повідомленні терміну, реєструватися та розглядатися не будуть.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться 14 вересня 2021 року об 11:00 через засоби відеозв’язку за допомогою Zoom-конференції.

Представники місцевих органів виконавчої влади та/або органів місцевого самоврядування та інші заінтересовані особи, які бажають взяти участь у відкритому обговоренні, подають заявки на участь у такому обговоренні до Товариства не пізніше як до 13 вересня 2021 року. Для участі у відкритому обговоренні заявки приймаються в електронному вигляді на електронну адресу: ip@hoe.com.ua та мають містити: прізвище, ім’я по-батькові, посаду, контактний телефон та електронну адресу, що буде ідентифікатором для відеоконференції.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії на 2021 рік розміщено тут.

Результат відкритого обговорення (відкритого слухання) буде оформлено протоколом та оприлюднено на офіційному веб-сайті АТ «Хмельницькобленерго».

Наверх