Антикризові енергетичні штаби

У зв'язку з наявністю дестабілізуючих факторів внутрішнього та зовнішнього характеру, з метою усунення нестандартних та непередбачуваних ситуацій, гарантованого забезпечення споживачів електричною енергією, вчасного та належного надання роз'яснень споживачам електричної енергії з усіх невідкладних питань та на виконання листа Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 8 серпня 2014 року в АТ «Хмельницькобленерго» створено антикризові енергетичні штаби. Штаб оперативного реагування Товариства очолює в.о. генерального директора О.І. Козачук, а у відокремлених підрозділах, департаменті високовольтних електромереж ­– їх керівники.

Основними завданнями штабів є повна мобілізація всіх ресурсів, захист прав споживачів електричної енергії, організація допомоги та консультування споживачів з питань підключення опалювального обладнання, термінове вирішення усіх питань щодо видачі технічних умов, реалізація проєктів переведення з газового опалення на електричне, встановлення диференційних (зонних) засобів обліку електричної енергії тощо.

Антикризові енергетичні штаби оперативного реагування працюють цілодобово. Зв'язатися з ними можна за телефонами Кол-центру: багатоканальним безкоштовним 0800-50-50-62 та хмельницьким міським (0382) 75-52-00, e-mail: call-center@hoe.com.ua, а також за телефоном оперативно-диспетчерської - служби Товариства (0382) 78-79-52, e-mail: ods@hoe.com.ua.


СКЛАД КЕРІВНИКІВ, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ
ШТАБУ АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»

Голова штабу:
Козачук О.І., в.о. генерального директора

Заступник голови штабу:
Філіпчук О.С., заступник директора технічного

Члени штабу:
Кукуруза В.Л., начальник сектору НКРЕКП в Хмельницькій області (за згодою)
Ковальов С.І., директор з питань забезпечення бізнесу
Данилків В.Д., директор фінансовий
Петренко С.Л., директор з інформаційних технологій
Манільчук А.В., директор департаменту цивільного захисту, пожежної безпеки та екологiї
Міщук А.І., начальник служби охорони праці
Гуцал С.А., директор департаменту високовольтних електромереж
Везденецький С.В., директор департаменту розподільчих мереж

Секретар штабу:
Мельник В.В., начальник відділу цивільного захисту

Перелік керівників антикризових енергетичних штабів
відокремлених підрозділів АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»
наведено у розділі
«Відокремлені підрозділи».

Наверх