ДСТУ OHSAS 18001:2010

Минуло 6 років, відколи ПАТ “Хмельницькобленерго” пройшло процедуру сертифікації згідно вимог ДСТУ OHSAS 18001:2010 та отримало відповідний сертифікат. Функціонуюча нині в Товаристві система управління охороною праці — вже зовсім інший цілісний механізм професійної безпеки та здоров'я, ефективний інструмент управління виробничими ризиками, що базується на системному підході. Оскільки передбачена стандартом система оцінювання та управління виробничими ризиками — це набагато складніший процес, ніж просте дотримання працівниками встановлених вимог нормативних актів з охорони праці.

Протягом останніх півроку вдалося проідентифікувати наявні на робочих місцях виробничі ризики. Слід одразу ж відзначити велику трудомісткість цієї роботи. Наприклад тільки одне робоче місце лаборанта хімічного аналізу служби діагностики електротехнічного обладнання Департаменту високовольтних електричних мереж має понад дев'ять потенційних небезпек з високими базовими ризиками отримання травм. Загалом у цьому підрозділі налічується близько 98-ми робочих місць, які потребують ідентифікації небезпек та оцінки ризиків, і майже кожне з них має 7-12 небезпек. Коли ж порахувати, що в Товаристві функціонує близько 90 структурних підрозділів, - можна тільки уявити скільки посад, професій, видів робіт потребують вивчення, ідентифікації та оцінювання.

Створена в Товаристві процедура оцінки ризиків враховує місце виконання робіт, вид обладнання, умови праці, особливості професії та інше. Після ідентифікації можливих небезпек визначено, наскільки велика ймовірність завдання шкоди і як цьому запобігти. Ризик — це частина щоденного життя, тому сподіватися, що можливо позбутися його раз і назавжди не варто. Але варто впевнетися, що основні ризики та заходи стосовно контролю за ними визначені вірно та розроблені адекватні кроки для їхнього запобігання. Проте потрібно усвідомлювати, що, навіть вживши всіх можливих технічних заходів, безпечне виробництво не можливе, якщо самі працівники не надають значення питанню безпеки та демонструють ризиковану поведінку. Тому пріоритетним завданням для Товариства є змінювати культуру поведінки її працівників та підрядників, доведення до зацікавлених осіб інформації про ймовірні ризики та способи їх уникнення. Власне, ризики визначає той, хто організовує та безпосередньо виконує роботи на конкретному робочому місці. Тому навчання стосовно використання цього інструменту проведено для усіх працівників Товариства, завдяки чому кожен з них робить власний внесок у створення безпечних умов праці.

Провідний інженер СОП
Шафінська О.М.

Наверх