НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ
У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА
16.12.2014                   № 805
Київ

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25.12.2014 за № 1636/26413

Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2015 рік

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 "Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 12 лютого 2013 року № 115, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2013 року за № 339/22871, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити ставки плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2015 рік (без податку на додану вартість) (додатки 1 – 10).
2. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

В.о. Голови НКРЕКП                                        Ю.Ковалів

Переглянути додатки:

 

Інформація щодо трансформаторних підстанцій ПАТ „Хмельницькобленерго”

 

Звітна інформація щодо приєднань електроустановок замовників до електричних мереж ПАТ "Хмельницькобленерго"

 

 

Інформація щодо процедури приєднання електроустановок замовників до електричних мереж

 

 

Стандартний зразок заяви про приєднання електричних установок до мереж ПАТ «Хмельницькобленерго»

 

 

Інформація
про середню питому вартість резерву приєднаної потужності на території
здійснення ліцензованої діяльності ПАТ „Хмельницькобленерго”

Відповідно до Постанови НКРЕ від 12.02.2013 №115 «Про затвердження Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж» для існуючих (діючих) електричних мереж на 2014 рік середня питома вартість резерву приєднаної потужності на території Хмельницької області складає 0,25 тис.грн/кВт (без ПДВ).

Контакты:

Номери телефонів відповідальних осіб  ПАТ «Хмельницькобленерго» за реалізацію принципу “єдиного вікна” при здійсненні заходів з приєднання електроустановок замовників в м. Хмельницькому та Хмельницькій області

@InterPro 2008